Dla początkujących

Yoga Shala Kraków to miejsce, w którym każdy, bez względu na staż praktyki i rodzaj praktykowanej jogi znajdzie coś dla siebie.

Chcesz zacząć przygodę z jogą czy poznać system Ashtanga Yoga? Yoga Shala Kraków jest miejscem dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz zajęcia o różnym poziomie zaawansowania. Zalecamy abyś zaczął/zaczęła od poziomu „dla wszystkich bez względu na staż praktyki i rodzaj praktykowanej jogi”. Są to zajęcia, na których nauczyciel udziela bardziej szczegółowych wskazówek, tempo praktyki jest wolniejsze, dzięki czemu uczysz się podstaw w bezpieczny sposób.

Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem systemu Ashtanga Yoga zapraszamy Cię na kurs podstawowy lub zajęcia w stylu mysore.

Zerknij na szczegółowy opis zajęć i wybierz te, które są odpowiednie do Twojego poziomu praktyki.

Oto kilka ważnych informacji, o których warto pamiętać przychodząc na pierwsze zajęcia:

  • Przyjdź do szkoły co najmniej 5 minut przed rozpoczęciem zajęć, tak abyś zdążył/a się do nich przygotować (nie dotyczy zajęć mysore)
  • Wybierz wygodny strój, który nie będzie ograniczał I utrudniał ruchów. Weź ze sobą również niewielki ręcznik, może być bardzo przydatny na niektórych zajęciach
  • Nie spożywaj obfitego posiłku co najmniej 2 godziny przed zajęciami
  • Jeżeli masz swoją matę, to weź ją ze sobą, w przeciwnym wypadku możesz skorzystać z mat dostępnych w szkole
  • Przed rozpoczęciem zajęć poinformuj nauczyciela o przebytych kontuzjach, urazach lub chorobach przewlekłych, na które cierpisz