Nauczyciele

Nasz zespół tworzą doświadczeni nauczyciele i pasjonaci jogi, którzy uwielbiają dzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi.

Zuzanna Grodowska

Założycielka Yoga Shala Kraków, Ashtanaga Joga

Joginka, kociara, założycielka Yoga Shala Kraków. Oddana Ashtandze; jogę praktykuje od 2009 roku, uczy od 2014 roku. Ucząc do każdego podchodzi indywidualnie, pokazując jak mądrze i świadomie korzystać z dobrodziejstw praktyki. Poprzez swoje delikatne i stanowcze podejście stwarza przestrzeń do rozwoju i doświadczania piękna Ashtangi.

Ewelina Tarkowska-Bednarczyk

Założycielka Yoga Shala Kraków, Ashtanaga Joga

Od 2016 roku, z niezmiennym uśmiechem i pasją, zanurza się w praktyce jogi. Równocześnie pogłębia swoją praktykę pod czujnym okiem certyfikowanych nauczycieli. Zdobytą wiedzą dzieli się z innymi, motywując każdego do odkrywania własnych granic i rozwoju we własnym rytmie. Kiedy nie praktykuje jogi, oddaje się swojej miłości do podróży i spędza czas w towarzystwie swojego ukochanego psa rasy akita. Ta specjalna więź przyczyniła się do rozwinięcia w niej jeszcze większej empatii i umiejętności bycia tu i teraz. Jej lekcje jogi to coś więcej niż tylko ćwiczenia fizyczne – to podróż ukierunkowana na zrozumienie swojego ciała i umysłu.

Marta Zajbert

Ashtanaga Joga, Yin Joga

Joginka, filolożka, kociara. O poranku budzi się Ashtangą a wieczorami relaksuje się na macie praktykując Yin Jogę i Jogę Powięziową. W 2019 roku ukończyła kurs nauczycielski pod okiem Ewy Jaros i Aldony Filipiuk w Warszawie oraz kurs Anatomii Jogi prowadzony przez Gosię Kobus-Kwiatkowską, a ostatnio także kurs nauczycielski Yin Jogi i Yin Yang Jogi. Kiedy nadarza się okazja, doskonali swoją praktykę pod okiem Krystiana Mesjasza, Maxa Czenszaka i Erikki Pinny. Swoją wiedzę pogłębia na warsztatach prowadzonych przez Davida Robsona, Jelenę Vesic, Stu Girlinga, Taylora Hunta i innych.

Monika Czuba

Vinyasa Joga

Pozytywna i zawsze uśmiechnięta joginka i podróżniczka. Joga pojawiła się w jej życiu kilka lat temu, gdy wyjechała po raz pierwszy do Indii. Ukończyła wtedy kurs Hatha /Vinyasa Joga w Goa, a jakiś czas później kolejny kurs jogi Ashtanga w Mysore. Łączy różne style i przekazuje ludziom jak o siebie dbać, nie tylko fizycznie, ale też emocjonalnie i duchowo, tak by mieć siły do życia w pełni i realizowania siebie. Joga pozwala jej zatrzymać się na chwilę i wziąć głębszy oddech, uczy spokoju, akceptacji i wsłuchiwania się w swoje potrzeby. Pasjonatka życia, kocha podróże (zwiedziła prawie 50 krajów), prostotę, bycie w lesie, zwierzęta. Z nich czerpie siły, by dawać je innym.